معرفی پد آرایشی سیلیکونی

پد آرایشی سیلیکونی ، مناسب استفاده انواع کرم های آرایشی می باشد. این محصول بسیار نرم و صیقلی بوده و به همین دلیل به راحتی روی پوست حرکت می کند. این پد آرایشی از سیلیکون مرغوب درست شده است که هیچگونه حساسیتی روی پوست ایجاد نمی کند و کرم را به راحتی روی پوست پخش می کند. مواد آرایشی در این پد نفوذ نمی کند و به راحتی قابل شستشو می باشد.این پد آرایشی یک محصول ایده‌آل برای داشتن آرایش یک‌دست است.

تفاوت پد سیلیکونی با پدهای ابری:

یکی از ابزارهای پرکاربرد پد سیلیکونی است که کاربرد زیادی دارد و در استفاده از لوازم آرایشی نیز صرفه‌جویی می‌شود و مقدار مناسبی از کرم را روی صورت پخش می‌کند و هم چنین به دلیل اینکه روی خود مواد آرایشی را جذب نمی‌کند.

کاملاً بهداشتی است و راحت قابل شستشو می‌باشد و در اثر شستشوی زیاد پاره، یا کیفیت خود را از دست نمی‌دهد.
این نوع پدها مناسب انواع کرم‌ پودر می‌باشد و نسبت به پدهای ابری روی پوست به‌راحتی حرکت می‌کند و پدهای ابری این مشکل را دارند که شاید قسمتی از پوست دارای کرم زیادی باشد اما پد سیلیکونی کل صورت را به‌صورت یکدست کرم پخش می‌کند و جنس مرغوب این پد از آلرژی و حساسیت جلوگیری می‌کند.

بانوانی که همیشه آرایش روزانه دارند حتماً این پد را در کیف آرایش خود داشته باشند چون بعد استفاده از آرایش خود لذت می‌برند.