هیچ چیز بدتر از فر کردن موهایتان نیست، فقط برای اینکه آن فرها تا زمان ناهار از بین بروند. این برای همه ما اتفاق افتاده است، اما شما دیگر مجبور نیستید برای آن بایستید. اگر می‌خواهید فرهایتان در تمام طول روز براق و دوست‌داشتنی بمانند، دلیل گمشده‌ای نیست. از هر یک یا همه این نکات و ترفندهای آسان استفاده کنید و وقتی امشب برای خواب آماده باشید، فرهای شما همچنان قوی خواهند بود. خواهش میکنم.


                            1

مطمئن شوید که غلتک های داغ شما کاملا خنک شده اند.

غلتک های داغ با استفاده از گرما پیچ می خورند و در حین خنک شدن، فر نگه می دارند. اگر غلطک ها را خیلی زود بردارید، ممکن است متوجه شوید که فرهای شما خیلی دوام نمی آورند. غلتک ها را داخل آن قرار دهید و اجازه دهید در حین آرایش کردن یا خواندن مجله کاملا خنک شوند. هنگامی که آنها کاملاً خنک شدند، بیگودی ها را بردارید و برای فرهای تمام روز که دوست دارید آماده شوید.

                            2


قبل از برداشتن بیگودی از محصول استفاده کنید

قبل از اینکه غلتک های خود را بیرون بیاورید، از چند اسپریت اسپری مو استفاده کنید. من دوست دارم زمانی که غلطک ها هنوز گرم هستند کارم را انجام دهم تا اسپری مو قبل از خنک شدن غلتک ها کاملاً خشک شود. هنگامی که غلتک ها را بیرون می آورید، فرهای شما براق و آماده برای نگه داشتن در تمام طول روز خواهند بود.

                            3

از محصولات مناسب برای بهترین فر استفاده کنید

قبل از اینکه غلتک ها را داخل آن قرار دهید، مطمئن شوید که مقداری اسپری حالت دهنده حرارتی به تارهای خود بزنید. این کار از تارهای شما در برابر آسیبی که هنگام گرم کردن موهای خود ایجاد می کند محافظت می کند. محصولی را انتخاب کنید که برای نوع موهای شما، چه نازک یا ضخیم، مجعد یا صاف باشد.

                            4

از غلتک های باکیفیت یا فر کننده استفاده کنید

ابزارهای پیچ‌شکن دارای طیف گسترده‌ای از قیمت‌ها هستند، اما قطعاً آنچه را که برای آن پرداخت می‌کنید دریافت می‌کنید. بنابراین روی بهترین غلطک یا اتوی فر که می توانید بخرید سرمایه گذاری کنید. هرچه کیفیت ابزاری که برای فر کردن موها دارید بالاتر باشد، فرها دوام بیشتری خواهند داشت و ظاهر بهتری خواهند داشت. با آرایشگر خود در مورد اینکه چه چیزی ممکن است برای موهای شما بهترین کار را داشته باشد صحبت کنید.

                            5

اندازه فرهای خود را در نظر بگیرید

اگر موهای کوتاهی دارید، یک ست بزرگ از غلتک یا یک بشکه بزرگ روی اتوی فر کردن، در مورد فر کردن کار چندانی انجام نمی دهد. شما باید سایز مناسبی را با توجه به طول موهایتان و اندازه فرهایی که می خواهید روی سرتان داشته باشید انتخاب کنید. خیلی ریز نشوید، زیرا فرهای کوچک این روزها واقعاً مد نیستند. شما فرهای شل و کامل می خواهید، بنابراین مطابق با آن انتخاب کنید.