من عاشق عطر هستم. حتی اگر از خانه کار می کنم و تمام روز را پشت کامپیوتر می گذرانم، احساس خوبی ندارم مگر اینکه صبحگاهی عطر مورد علاقه ام را بخورم. من تمایل دارم به عطرهای کمی بچسبم زیرا هرگز نمی توانم در مورد عطرهای جدید تصمیم بگیرم. تعداد زیادی موجود است، به نظر من گیج کننده و تا حدودی طاقت فرسا است. اما، من تصمیم گرفته ام که باید چند مورد جدید را امتحان کنم. اما قبل از انجام این کار، من به یک ماموریت رفتم تا از متخصصان یاد بگیرم که چگونه بهترین انتخاب را انجام دهم. این چیزی است که من در مورد نحوه خرید عطر یاد گرفتم.


                         1

برو آماده

اگر به دنبال خرج کردن پول نقد جدی برای یک عطر هستید، باید برای تجارت آماده باشید! در مورد هر موردی که نمونه برداری می کنید، روی گوشی خود یادداشت بردارید تا بتوانید با هم مقایسه کنید، و حتی می توانید پاکت های کوچکی برای نگهداری نمونه بردارید.

                           2

برو بدون عطر

با پوشیدن هیچ معطری به خرید عطر بروید. وقتی می خواهید تصمیم مهمی بگیرید، نمی خواهید عطرها را اشتباه بگیرید. گاهی اوقات، یک عطر کاملاً خوب وقتی با رایحه دیگری مخلوط می شود، می تواند وحشتناک شود.

                           3

به سمت پیشخوان سر راست کنید

منتظر نمانید و خرید عطر خود را آخرین بار انجام دهید. زمانی که برای اولین بار از هوای تازه وارد فروشگاه شده اید، بینی شما نسبت به عطرها حساس تر و حساس تر است.

                         4

چند در یک زمان

با تلاش برای نمونه برداری از عطرهای مختلف در یک زمان، حواس خود را بیش از حد شلوغ نکنید. با 3 یا 4 کار کنید تا گیج نشوید

  

                           5

تبخیر کنید

اجازه دهید الکل از عطر تبخیر شود قبل از اینکه مچ دست خود را بلند کنید تا آن را بو کنید. این به شما این امکان را می دهد که نمونه بسیار واقعی تری از عطر را دریافت کنید.