اگر یک کلمه وجود دارد که رژیم غذایی شما بیش از همه از آن می ترسد، آن تقریباً به طور قطع شکرگزاری است! فصل تعطیلات زمانی است که شما به طور فعال تشویق می‌شوید که زیاده‌روی کنید و به طور روزانه با خودتان رفتار کنید، و این برای بسیاری از افراد خوب است، اما برای آن دسته از ما که سعی می‌کنیم به یک سبک زندگی سالم و کنترل‌شده کالری پایبند باشیم، چندان خوب نیست. هر چند این دوره های جشن! هر چند نترسید، همه چیز از دست نمی رود! در اینجا هفت راه برای رعایت رژیم غذایی خود در روز شکرگزاری آورده شده است .


                           1

سیستم دوستان

یکی از اعضای خانواده یا حلقه دوستی خود را به عنوان دوست رژیمی شما در طول دوره شکرگزاری تعیین کنید، از او بخواهید با شما تماس بگیرد تا مطمئن شود که در مسیر خود قرار دارید و زیاده روی نمی کنید. وقتی می‌دانید کسی هست که باید به او گزارش دهید و کسی از بالای شانه‌های شما نگاه می‌کند، در اولین مانع به سرعت در معرض وسوسه قرار نخواهید گرفت!


                          2

نه گفتن را یاد بگیر

رژیم غذایی بسیاری از مردم در طول روز شکرگزاری به سمت غرب می رود، زیرا آنها نمی توانند شجاعت نه گفتن را برای دومین یا سومین کمک از بهترین غذای خاله کارول به دست آورند! روی اعتماد به نفس خود کار کنید و فقط احساس رضایت کنید که کاهش مودبانه شما در دراز مدت بهترین چیز برای سلامتی شماست.


                            3

هیئت چشم انداز

تخیل خود را با رویاهای مربوط به آینده سالم تر خود پر کنید تا با همه گزینه های غذایی ناسالم موجود در این زمان از سال! برای تهیه تابلوی Pinterest از انواع اندام های لاغر و متناسبی که می خواهید برای خود تهیه کنید، وقت بگذارید. فکر رسیدن به آن بهتر از طعم هر پایی است!


                             4

طرح

مهم نیست کجا می خواهید جشن بگیرید، مطمئن شوید که با برنامه ای از قبل آماده شده اید. هر چه در مورد آنچه که قرار است بخورید و بنوشید و در چه زمان هایی واضح تر باشید، کمتر احتمال دارد که تسلیم همه موانعی که بازگشت به خانه برای شما ایجاد می کند تسلیم شوید!


                          5

بدون منطقه تقلب

فوق العاده ستیزه جو باشید و در یک فضای کلیدی از هر جایی که روز شکرگزاری را سپری می کنید، یک منطقه بدون تقلب ایجاد کنید. در این منطقه، حتی 99% انطباق به عنوان شکست تلقی می شود. این منطقه ای است که در آن شما مطلقاً از رژیم غذایی خود دور نمی شوید، حتی با یک لقمه یا جرعه چیزی. اگر دیگران را وادار کنید که منطقه بدون تقلب را نیز اجرا کنند، می تواند مفیدتر باشد!


                           6

اهداف روشن

با این طرز فکر که «نمی‌خواهم زیاد از راه دور شوم» به تعطیلات نروید، در عوض با این فکر واضح «من وزن کم می‌کنم» وارد تعطیلات شوید. قدرت تأیید صریح را نباید دست کم گرفت.


                            7

بهانه ای نیست

دست از بهانه تراشی برای تقلب خود بردارید، شما تنها کسی هستید که قرار است تأثیر منفی بر آن بگذارد! همان چیزهای خسته قدیمی را که هر سال به خود می گویید در این زمان بیرون نیاورید، زیرا همه چیزهایی که آنها به ارمغان می آورند پنج یا شش پوند اضافی است که باید دوباره از دست بدهید.