بیزینس‌های امروزه بسیار کثیف کار می‌کنند، هر زمان محصولی به محبوبیت می‌رسد، بلافاصله نسخه‌های فیک آن توسط شرکت‌های چینی و سایر کشورها تولید شده و وارد بازار می‌شود.

و کرم ترمیم کننده سیکالفیت اون نیز از این قائله مستثنی نیست. نسخه‌های زیادی از این کرم در بازار وجود دارد که تنها تعداد اندکی از آن‌ها باکیفیت و اصل بوده و بقیه بی‌کیفیت و بدون کاربرد هستند.

اما چگونه کرم سیکالفیت اصل را از فیک و تقلبی تشخیص دهیم؟ در پاسخ به این سوال باید به شما بگویم که مدل‌های تقلبی این محصول از نظر ظاهر و حتی محتویات و بسته‌بندی تقریباً بصورت کامل شبیه اصل بوده و راه صدرصدی برای تشخیص اصل و تقلبی این محصول وجود ندارد.

به همین دلیل همیشه توصیه می‌شود که این کرم را از جای قابل اطمینان خرید کنید تا خیالتان از بابت اصالت محصول راحت باشد. ژینورا تمام محصولات خود از جمله کرم ترمیم کننده سیکالفیت اون را مستقیماً از نمایندگی‌های رسمی برند مبدا وارد کرده و به شما تضمین اصالت صدرصدی می‌دهد. رضایت بالای خریداران قبلی این فروشگاه نیز مهر تاییدی بر این ادعاست.

خرید کرم سیکالفیت صدرصد اصل

با اینحال برخی از نسخه‌های فیک و تقلبی کرم ترمیم کننده اون هستند که تفاوت‌های فاحشی با نسخه اصل دارند. ما در ادامه برخی از ویژگی‌های ظاهری کرم سیکالفیت اصل را بیان می‌کنیم که برای کسانیکه اولین بار است می‌خواهند نسخه اصل این کرم را خریداری کنند می‌توان مفید باشد.

ویژگی‌های کرم سیکالفیت اصل

در ادامه برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های ظاهری یک کرم ترمیم کننده سیکالفیت اون اصل را بررسی خواهیم کرد. توجه داشته باشید که همانطور که بالاتر گفتیم، نسخه‌های تقلبی این کرم از نظر ظاهر تقریباً کاملاً شبیه اصل بوده و تشیخص اصل و فیک از روی ظاهر و بسته بندی تقریباً غیر ممکن است.

بچ کد و تاریخ هک شده. یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های ترمیم کننده سیکالفیت اون، بچ کد آن است، این بچ کد بصورت هک شده روی کارتن و خود کرم زده شده و یک حالت برآمدگی دارد که قابل لمس است. بچ کد و تاریخ که روی کرم و جعبه خورده است باید یکسان باشد. بچ کد را می‌توانید در سایت‌هایی همانند چک فرش نیز بررسی کنید تا یکسری اطلاعات در مورد آن محصول به شما بدهد.


درپوش آلمینومی. از دیگر ویژگی‌های کرم ترمیم کننده سیکالفیت اون اصل این است که زمانی که کرم را باز می‌کنید یک درپوش آلمینومی را مشاهد می‌کنید. کرم‌های پلمپ و اصل این ویژگی را دارند.

بروشور. وقتی جعبه کرم را باز می‌کنید اولین چیزی که با آن مواجه می‌شوید، یک بروشور است که روی قسمت ته کرم بصورت وارونه قرار داده شده است. این یکی دیگر از نشانه‌های ترمیم کننده اون اصل است.


کیفیت ظاهری خود کرم و بسته بندی. بسته‌بندی کارتن و خود کرم ویژگی‌های زیادی دارد که اگر یکبار هم از نسخه اصل استفاده کرده باشید و یا آن را دیده باشید، متوجه آن می‌شوید.

آیا استفاده از ترمیم کننده اون تقلبی می‌تواند مضر باشد؟

بله، ترکیبات و فرمولاسیون محصولات فیک مشخص نبوده و استفاده از آن‌ها می‌تواند وضعیت را وخیم‌تر کرده و خسارت‌های جبران ناپذیری به پوست وارد کند.

قیمت کرم ترمیم کننده اون اصل و تقلبی چقدر است؟

سیاست‌های قیمت گذاری کرم ترمیم کننده اون اصل و تقلبی متفاوت است و قیمت ملاک خوبی برای مشخص کردن سیکالفیت اصل و فیک نیست. بسیاری از نسخه‌های فیک این کرم با قیمتی اصل و یا بالاتر به فروش می‌رسند تا مشتری از نظر روانی به خرید راضی شود.

سخن نهایی

کرم ترمیم کننده سیکالفیت اون یکی از پر مصرف‌ترین محصولات در ایران و دنیاست که بسیاری از پزشکان برای آسیب‌های مختلف پوستی و موارد مختلف آن را به مراجعه کنندگان خود پیشنهاد می‌دهند. به همین دلیل پیدا کردن یک نسخه اصل از این کرم مهم است. چرا که در غیر اینصورت شما نتیجه دلخواه را مشاهده نخواهید کرد.

ما در این مقاله ویژگی‌های اصلی کرم ترمیم کننده سیکالفیت اون اصل را بررسی کردیم. اما همانطور که گفتیم، راه صدرصدی برای تشخیص نسخه اصل از تقلبی وجود نداشته و شما باید از یک فروشگاه مطمئن خرید خود را انجام دهید.

خرید کرم سیکالفیت صدرصد اصل