بهترین روغن های مرطوب کننده برای موهای شما چیست ؟ خانم‌ها، پاییز رسما فرا رسیده است، یعنی زمستان، با تمام رطوبت آن، خشکی نزدیک است. موهای مرطوب موی سالم هستند، بنابراین در زیر لیستی از 7 مورد از بهترین روغن های مرطوب کننده برای موهای شما آورده شده است.


۱روغن آووکادو

مو، رنگ موی انسان، موهای مشکی، مدل مو، موهای بلند،یکی از بهترین روغن های مرطوب کننده برای موهای شما روغن آووکادو است. سرشار از اسیدهای آمینه و سرشار از ویتامین‌های A، B و E است. برای یک مرطوب‌کننده و نرم‌کننده عمیق ، استحکام موهای شما را بهبود می‌بخشد و درخشندگی را افزایش می‌دهد.


2روغن زیتون

و شما فکر کردید که این فقط برای سس کردن سالاد شماست. روغن زیتون استحکام موهای شما را بهبود می بخشد، شوره سر را از بین می برد و دارای آنتی اکسیدان های قوی است که می تواند به مبارزه با ریزش مو کمک کند.


3روغن گلرنگ

این نگین از موهای شما محافظت می کند، فولیکول ها را تغذیه می کند و گردش خون را برای تقویت رشد و ضخامت مو تحریک می کند. روغن گلرنگ یک حالت دهنده عمیق برای موهای طبیعی و شیمیایی است.


۴روغن نارگیل

به نظر می رسد همه برای روغن نارگیل فاخته هستند و دلیل خوبی هم دارد. این روغن همه کاره برای جلوگیری از شوره سر، تقویت رشد مو، مرطوب کردن، تقویت مو، ضخیم کردن مو و جلوگیری از آسیب مفید است. این روغن سخت کار باعث می شود تا موهای شما در تمام زمستان A+ به نظر برسند.


۵ روغن کرچک

اگر با یک مادربزرگ کارائیب بزرگ شده اید، احتمالاً با شنیدن این دو کلمه می دوید. اما واقعا باید به سمت روغن کرچک بدوید. موهای شما از شما تشکر خواهند کرد. روغن کرچک نه تنها موهای شما را مرطوب و ضخیم می‌کند، بلکه به کاهش نوک‌های شکاف شده، کاهش موخوره و جلوگیری از عفونت پوست سر کمک می‌کند.


6روغن بادام شیرین

این مورد علاقه شخصی من است. این روغن به عنوان یک درزگیر عالی عمل می کند، به این معنی که رطوبت را قفل می کند. کوتیکول مو را برای کنترل ریزش و تقویت رشد مو صاف می کند. استفاده منظم از ریزش مو نیز جلوگیری می کند و درخشندگی را افزایش می دهد. برای به حداکثر رساندن فواید آن را با روغن های دیگر مخلوط کنید.


۷روغن رزماری

روغن رزماری برای تحریک فولیکول‌ها برای رشد مو، جلوگیری از ریزش و سفید شدن موها (آمین می‌توانم بگیرم!)، جلوگیری از شوره سر، تقویت مو و افزایش درخشندگی عالی است.


کدام روغن مورد علاقه شماست؟ نکات و ترفندهای شما برای حفظ سلامت و مرطوب نگه داشتن مو چیست؟