هوای هواپیما به اندازه آلودگی هوا برای پوست شما مضر است. در واقع، احتمالاً بدتر است زیرا نوردهی در فواصل کوتاه و شدید است. هوای هواپیما تازه نیست - بازیافت می شود. جای تعجب نیست که بسیاری از زنان از هواپیما پیاده می شوند و در تعجب هستند که در چند ساعت کوتاه چه بلایی سر پوستشان آمده است. بنابراین مهم است که بدانید چگونه پوست خود را بعد از پرواز آبرسانی کنید.


1-مقداری آب

یکی از بهترین راه‌ها برای آبرسانی مجدد به پوست پس از پرواز، نوشیدن آب، مقدار زیادی آب است! شما باید این فرآیند را حتی قبل از سوار شدن به هواپیما با نوشیدن مایعات زیاد قبل از شروع پرواز شروع کنید و سپس این سرعت را در طول پرواز و سپس بعد از آن حفظ کنید. نه تنها هیدراته ماندن به این روش پوست شما را عالی جلوه می دهد، بلکه خطر سردردهای آزاردهنده داخل هواپیما را که اغلب مسافران را آزار می دهد، به شدت کاهش می دهد


2-ماچا لاته

تعدادی از متخصصان مراقبت از پوست اخیراً عقیده خود را ابراز کرده اند که ماچا لاته نوشیدنی است که باید بعد از پیاده شدن از هواپیما انتخاب کنید. پس از یک پرواز طولانی در آن شرایط تنگ و خشک، ماچا لاته به شما انرژی می دهد بدون اینکه مانند یک فنجان قهوه یا یک فنجان چای آب بدنتان را کم کند. آنها یک ذائقه اکتسابی هستند، اما شما آنها را دوست خواهید داشت


3-غذاهای غنی از آب

سعی کنید در طول پرواز و بعد از آن از غذاهای نمکی دوری کنید و به جای آن از غذاهای غنی از آب مانند خیار و کرفس استفاده کنید. این غذاها دو کار را انجام می دهند: اول اینکه در مقایسه با غذای مشکوکی که در هواپیما سرو می شود طعم تازه ای به شما می دهد و البته دوم اینکه آبرسانی را که به شدت به آن نیاز دارید را تامین می کند.


4-اجتناب از الکل

بسیاری از مردم ایده داشتن یک لیوان شراب یا شامپاین خوب در هزاران فوت بالای ابرها را دوست دارند، اما در واقعیت، نوشیدن الکل بیش از هر چیز دیگری آب بدن را کم می کند و اثرات آن در هواپیما به شدت تشدید می شود. البته، بهترین توصیه این است که به طور کلی از مشروبات الکلی خودداری کنید، اما اگر کاملاً مجبور هستید، از نوشیدنی‌های شفاف مانند ودکا یا جین مخلوط با نوشابه استفاده کنید.


5-ماسک ورق آبرسان

هنگامی که از هواپیما خارج شدید و در اتاق هتل خود نشسته اید، ایده خوبی است که یک ماسک آب پر کردن صورت تهیه کنید. این چیزها در کره بسیار محبوب هستند و در کمتر از 30 دقیقه پوست کودک شما را صاف و لذیذ در مقایسه با خشکی و گرفتگی یک کابین هوا می کنند.


6-لایه برداری روشن کننده

یکی دیگر از محصولات عالی که در چنین مواقعی به خودی خود می آید، لایه برداری روشن کننده است. کلمه لایه برداری همیشه برای پوست حساس صورت شما ترسناک است، اما آنها به هیچ وجه آسیبی ندارند و به ویژه محصولات لایه بردار روشن کننده واقعا می توانند به شادابی و آبرسانی پوست شما پس از یک پرواز طولانی کمک کنند


7-رطوبت ساز

اگر فضای کافی در چمدان خود برای مرطوب‌کننده دارید، پس از یک پرواز طولانی و کم‌آبی، می‌توانید با آن‌ها بخوابید. نکته مهم در مورد مرطوب کننده ها این است که آنها به هیچ تلاشی از شما نیاز ندارند، تنها کاری که باید انجام دهید این است که آن را روی میز خواب قرار دهید، آن را روشن کنید و در حالی که از مزایای آبرسانی بسیار مورد نیاز بهره می برید، به خواب بروید!


پرواز برای پوست شما خوب نیست، بنابراین لطفاً اقداماتی را انجام دهید تا به بهترین شکل ظاهر شود..