من به دنبال یافتن نقل قول های الهام بخش برای زمانی که زمان ها سخت است، مقصر هستم. زمانی که به نظر می‌رسد همه چیز اشتباه پیش می‌رود، آن‌ها کمی «انتخاب من» را پیشنهاد می‌کنند. می دانم که من تنها کسی نیستم که برای لحظات نه چندان سرگرم کننده زندگی از چند کلمه تشویق یا حکمت قدردانی می کنم. بنابراین در اینجا هفت نقل قول برای مواقع سختی وجود دارد که امیدوارم به کاهش مشکلاتی که ممکن است با آن روبرو شوید کمک کند.

                        1

مبارزات خود را بپذیرید

من این را یکی از نقل قول‌های مورد علاقه‌ام برای مواقعی می‌دانم که به دلیل پیام کلی آن، زمان‌ها سخت است. بدون مبارزه، بهبود و پیشرفت سخت است. با هر مانعی که ممکن است با آن روبرو شوید، فرصت رشد از آن به وجود می آید. و اگرچه ممکن است در حال حاضر اینطور به نظر نرسد، آنها شما را بسیار قوی تر خواهند کرد.


                         2

گذشته را فراموش کن


ماندن در گذشته آسان است، اما جمع آوری نیرو برای رها کردن آن دشوارتر است. به دام انداختن خود در گذشته مانع از رشد و پیشرفت می شود. وقت خود را برای فکر کردن به آنچه بوده است تلف نکنید و زمان بیشتری را صرف فکر کردن به آنچه هست و آنچه هنوز آمده است صرف کنید.

                          3

به حرکت رو به جلو ادامه دهید

دقیقاً همان چیزی است که در قسمت قبل گفتم. برای حرکت رو به جلو، باید یاد بگیریم که گذشته را رها کنیم. اجازه ندهید تجربیات گذشته شما را تحت فشار بگذارد یا شما را عقب نگه دارد. گذشته را در گذشته رها کنید. برای آنچه در حال حاضر، در این برهه از زمان دارید، سپاسگزار باشید. و برای آنچه در راه است هیجان زده شوید! شما هرگز نمی دانید که آینده چه چیزی برای شما در نظر گرفته است.

                         4

هرگز در راه خود بایستید

اغلب اوقات، ما بزرگترین موانع خودمان هستیم. با تمرکز بر چیزهای منفی به جای چیزهای مثبت در زندگی، نسبت به آنچه واقعا مهم است کور می شویم. خودت را عقب نگیر از فرصت ها استفاده کنید، اشتباه کنید و از آنها درس بگیرید. و از درخواست کمک یا حمایت در صورت نیاز نترسید. برخی چیزها را نمی توان به تنهایی با آن روبرو کرد یا غلبه کرد. خودتان را محدود نکنید و سعی کنید نگرش "من می توانم" را در مقابل نگرش "من نمی توانم" داشته باشید.


                        5

باور داشته باش که هر چیزی به علتی اتفاق میافتد

همیشه برای من شروع سخت است. اما با گذشت زمان همه چیز خوب می شود. بار منفی خود را رها کنید. یک روز متوجه خواهید شد که انتخاب ها، مهم نیست که چقدر سخت بوده اند، زندگی شما را به سمت بهتر شدن تغییر داده اند. درد بخشی طبیعی از زندگی است. اما می‌توانید به آن اجازه دهید شما را کنترل کند، یا اجازه دهید شما را قوی‌تر کند... من فکر می‌کنم انتخاب بهتر کاملاً واضح است.


                        6

به زندگی که داری عشق بورز

خواه این یک سرگرمی باشد، گذراندن وقت با افراد خاص، یا فقط اختصاص یک روز به خود. سعی کنید به همه چیزهای بزرگی که زندگی ارائه می دهد نگاه کنید. مهم نیست که چقدر چیزها ممکن است تاریک به نظر برسند، همیشه یک نور در انتهای تونل وجود دارد. اطراف خود را با خوبی احاطه کنید و یاد بگیرید که زندگی ای را که دارید دوست داشته باشید.


                         7

زندگی زیباست

دقیقا. این نقل قول پاسخ کامل به نکته قبلی است. زندگی چیزهای زیادی برای ارائه دارد و چیزهای شگفت انگیز زیادی برای کشف وجود دارد. ارتباطات جالب زیادی وجود دارد که باید ایجاد شود. سر خود را بالا نگه دارید و مثبت بمانید. شما هرگز نمی دانید در این بازی دیوانه وار "زندگی" چه اتفاقی می افتد.

امیدوارم این نقل قول ها زمانی که زمان کمی سخت به نظر می رسد به ذهن خطور کند. چند نقل قول الهام بخش دیگر چیست؟ در زمان مبارزه با چه کلماتی زندگی می کنید؟ مثل همیشه، من دوست دارم از همه شما خوانندگان دوست داشتنی بشنوم.