درست کردن رنگ مو نکات آخر به سختی به دست می آیند - تا کنون. در طول سال‌ها رنگ کردن، رنگ‌آمیزی، روشن‌کردن و تیره‌کردن، تلاش خود را برای یادگیری نحوه ماندگاری طولانی‌تر رنگ مو انجام داده‌ام - حتی زمانی که قرمز است، که واقعاً به دلیل توانایی چسبندگی آن شناخته شده نیست. من یک رنگ موی وفادار می خواهم، آماده برای رفتن به مسافت ها - مانند یک رابطه خوب. اما رنگ موی شما به نوعی شبیه یک دوست پسر است، باید کمی ببخشید و بپذیرید تا آن را در ذهن خود نگه دارید. آیا واقعاً می خواهید رنگ مو را طولانی تر کنید؟ سپس این نکات خارق العاده را بررسی کنید!


1

شامپو بزنید

دستورالعمل های رنگ مو همیشه می گویند که بهتر است موهای کثیف را رنگ کنید – و این درست است، اما برخی از مصرف کنندگان آن را به افراط می کشند. برای اینکه رنگ مو واقعا ماندگاری بیشتری داشته باشد، باید موهای خود را یک یا یک روز و نیم قبل از شستن آن بشویید – و سپس دیگر آن را با شامپو نشویید. ببین اونجا چیکار کردم؟ به این ترتیب، از هرگونه تجمع محصولی که می‌تواند مانع رنگ شما شود خلاص می‌شوید، اما با رها کردن آن پس از آن، موهای شما می‌توانند از روغن‌های طبیعی خود استفاده کنند که باعث می‌شود رنگ بهتر بچسبد.


2

حالت دهنده برای ماندگاری رنگ مو

حالت دهنده نیز بسیار مهم است، به خصوص در هفته قبل از رنگ کردن موهای خود. سه روز قبل، یک تهویه عمیق انجام دهید. به این ترتیب، رطوبت اضافی زیادی خواهد داشت. مسئله این است که وقتی این کار را انجام دادید، قبل از رنگ آمیزی دوباره آن را شرطی نکنید. نکن! بد!


3

دیوانه نشو

اگرچه ممکن است بخواهید از مشکی به بلوند یا بلوند به قهوه ای تیره یا چیزی دیگر تبدیل شوید، این راه خوبی برای ماندگاری رنگ مو نیست. هنگامی که تغییرات شدید ایجاد می کنید، کار رنگ بسیار بیشتر قابل توجه خواهد بود. بدتر از آن، زمانی که ریشه های شما شروع به نمایان شدن می کند، باید زمان زیادی را صرف لمس کردن و رنگرزی مجدد کنید. سعی کنید رنگ های طبیعی تری را انتخاب کنید، حتی اگر مجبورید به سمت بالا بروید.


4

از خورشید دور باشید

آفتاب به همان راحتی که به پوست شما آسیب می رساند به موهای شما آسیب می رساند. به عنوان مثال، زمانی که زمان زیادی را زیر نور خورشید می گذرانید، نه تنها موهای شما را خشک می کند، بلکه باعث محو شدن رنگ شما نیز می شود. با این حال، اگر مجبور هستید در معرض نور خورشید باشید، می توانید به دنبال بسیاری از محصولات مو که دارای ضد آفتاب هستند، بگردید.


5

مراقب کلر باشید

اگر می خواهید رنگ مو را تا جایی که می توانید ماندگار کنید، از استخر بیرون بروید! مگر اینکه با کلاه حمام یا چیزی احتیاط کنید، این به طور جدی موهای شما را خراب می کند. کلر راه راه رنگ می کند و باعث می شود به سرعت محو شود، بنابراین مراقب آن باشید. همچنین ممکن است بخواهید مراقب شامپوهای نمک باشید، زیرا زمانی رنگ قرمز را از موهای نیمه بهتر از بین می برد.


6

برای ماندگاری رنگ مو از آب خنک استفاده کنید

وقتی شامپو می‌زنید و حالت می‌دهید، بهتر است از آب سردتر استفاده کنید. آیا تا به حال متوجه شده اید که آب گرم باعث شکستگی می شود و آب سرد فقط موهای شما را بهتر می کند؟ به خصوص وقتی موهایتان را رنگ کرده اید، آب خنک بهترین است. با دمای ولرم شروع کنید، سپس به سمت پایین حرکت کنید.


7

محصولات مناسب را دریافت کنید

محصولات مناسب همیشه برای ماندگاری رنگ مو ضروری هستند. نگران نباشید، لازم نیست برای محصولات این سالن هزینه گزافی کنید. در عوض، فقط نگاهی به فروشگاه بیندازید، مارک های خاص را مطالعه کنید، و شامپو، نرم کننده، ژل و غیره را تهیه کنید که روی موهای رنگ شده بهترین عملکرد را دارند.


برای ماندگاری بیشتر رنگ مو، باید مصمم، صبور باشید و واقعاً مایل به مراقبت از موهایتان باشید. با توجه به این که رنگ موی شما سریعتر از یک قرار بد و بدون پول در یک رستوران گران قیمت محو می شود. آرایشگر شما در مورد اینکه چگونه برای ماندگاری هر چه بیشتر رنگ مو، باید وارد شوید و آن را روتوش کنید، به شما اطلاعات زیادی خواهد داد، اما این اصلا ضروری نیست! نه، بلکه اگر این نکات عالی را رعایت کنید، می توانید رنگ مو را تا زمانی که می خواهید ماندگار کنید. ماندگارترین رنگ موهایی که تا به حال داشته اید کدام بوده است؟