وازلین - Vaseline

ترتیب نمایش:

وازلین - Vaseline

در سال 1859، رابرت چزبرو، شیمیدانی از نیویورک، از میادین نفتی Titusville، پنسیلوانیا در ایالات متحده بازدید کرد تا در مورد مواد جدیدی که ممکن است از سوخت بدست آید، تحقیق کند. در طول یک دهه بعد، او فرمول ژله نفتی وازلین را قبل از شروع به کار در سال 1870 تکمیل کرد. وازلین به سرعت به دلیل توانایی خود در محافظت و ترمیم پوست های خشک و آسیب دیده شناخته شد و در طول قرن بعد خود را به عنوان یک محصول پوستی که در خانواده‌ها یافت می شود معرفی کرد. در سال 1870، نام تجاری وازلین – Vaseline به مردم کمک می کرد تا پوستی سالم داشته باشند. با این حال، بیش از 140 سال بعد، نام تجاری Vaseline® کمک می کند تا پوست شگفت انگیز بماند.


خرید انواع محصولات برند وازلین

برند وازلین انواع محصولات نرم کننده و مرطوب کننده برای دست، بدن و صورت را دارد که همگی از وازلین 100 درصد تولید شده‌اند. به طور کلی محصولات مارک وازلین – Vaseline شامل موارد زیر است:

  • وازلین اصل
  • انواع بالم لب
  • انواع کرم مرطوب کننده دست و ناخن
  • انواع لوسیون بدن
  • و غیره.

شما می‌توانید محصولات این برند را با بالاترین کیفیت و ضمانت اصالت کالا از فروشگاه اینترنتی افرا مارکت خرید نمایید.

قیمت محصولات مارک وازلین – Vaseline

محصولات Vaseline، در کنار کیفیت بالا، قیمت پایین و مقرون به صرفه‌ای دارند و به راحتی در اختیار همگی قرار می‌گیرد. شما می‌توانید انواع محصولات برند وازلین را با بهترین قیمت در بازار و تضمین کیفیت از سوراو خریداری کنید.

ویژگی محصولات وازلین

وازلین یک ماده انسداد کننده است، به این معنی که لایه‌ای را روی سطح پوست تشکیل می‌دهد که می‌تواند به طور موثری از دست دادن رطوبت جلوگیری کند و پوست را هیدراته و سالم نگه دارد. این یعنی برای پوست‌های خیلی خشک مفید است.

برند وازلین علاوه بر استفاده از وازلین ۱۰۰درصد از سایر ترکیبات موثر برای تاثیر گذاری بیشتر در محصولات خود استفاده می‌کنند.


دسته‌بندی